نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تور استانبول

 1. #1

  Lightbulb تور استانبول

  تور استانبول

  اگر در ناحيه غربي تنگه بسفر به زيبايي غروب آفتاب و رنگ قرمز آن نگاهي بياندازيد، آنگاه خواهيد فهميد كه چرا اين شهر بعنوان يكي از درخشنده ترين شهرهاي دنيا مطرح مي باشد. استانبول شهری است که نیمی از آن در قاره آسیا و نیمه دیگر آن در قاره اروپا قرار دارد. این شهر محل اتصال دو قاره است. در قلب این شهر تنگه بسفر قرار گرفته که محل تلاقی آبهای دریای سیاه ، دریای مرمره و خلیج شاخ طلایی است.در دوران امپراطوری رومیان ، بیزانسها و عثمانی ها استانبول همواره پایتخت کشور ترکیه محسوب می شده و این شهرهمواره به گذشته تاریخی غنی و درخشان خود افتخار می کند. در عین حال استانبول با توجه به رشد فزاینده ای که از نظر توسعه شهری دارد آینده ای روشن را در پیش رو دارد.
  وجود موزه ها ، کلیساها ، کاخ ها ، مساجد با شکوه ، بازارها و نیز طبیعت زیبای این شهر همواره باعث شگفتی گردشگران می شود. باید گفت این آثار از نظر کمی تعدادشان بسیار فراوان بوده و در عین حال بسیار زیبا هستند.اگر در ناحیه غربی تنگه بسفر به زیبائی غروب آفتاب و رنگ قرمز آن نگاهی بیندازد دلیل اینکه چرا ساکنین این منطقه قرن ها پیش این سرزمین را برای زندگی خویش انتخاب کرده اند خواهید فهمید. در یک چنین لحظه ای از غروب آفتاب در خواهید یافت که چرا این شهر بعنوان یکی از درخشنده ترین شهرهای دنیا مطرح است.

  بهترین تور استانبول را با ما تجربه کنید، برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست یک تماس بقرار نمایید . پاسخگوی خودکار اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

  << تور خارجی >>

 2. #2

  Question تور استانبول

  تور استانبول
  تور 2شب استانبول
  1199000تومان

  خدمات تور استانبول: بليط رفت و برگشت ماهان ایر ، ترانسفر فرودگاهی ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت

  تور استانبول
  تور2شب استانبول
  1023000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ایران ایر، ترانسفر فرودگاهي ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  تور استانبول
  تور 2شب استانبول
  1199000تومان

  خدمات تور استانبول: بليط رفت و برگشت ترکیش ایر ، ترانسفر فرودگاهی ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت

  تور استانبول
  تور 3شب استانبول
  1324000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ماهان ایر، ترانسفر فرودگاهی ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  تور استانبول
  تور 3شب استانبول
  1119000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ایران ایر، ترانسفر فرودگاهي ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  تور استانبول
  تور 3شب استانبول
  1324000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ترکیش ایر، ترانسفر فرودگاهی ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  تور استانبول
  تور 7شب استانبول
  1824000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ماهان ایر، ترانسفر فرودگاهی ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  تور استانبول
  تور 7شب استانبول
  1503000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ایران ایر، ترانسفر فرودگاهي، اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  تور استانبول
  تور 7شب استانبول
  1824000تومان

  خدمات تور استانبول : بليط رفت و برگشت ترکیش ایر، ترانسفر فرودگاهی ،اقامت در هتل با صبحانه، گشت بانهار

  یک تماس ، یک سفر عالی
  رفاه و آرامش تکرار نشدنی

  << تور خارجی >>

 3. #3
  استانبول مرکز جهانی ارزش های بزرگ گذشته وحال ، پذیرای آسیا از یک سو و اروپا از سوی دیگراست.
  استانبول، با شبه جزیره تاریخی ، زیبایی های دیدنی و تاریخی آن ، شهری منحصر به فرد که پایتخت بسیاری از تمدن ها از گذشته تا امروز بوده است و امروز نیز خانه ساکنانی از سراسر جهان است. این شهر با ریشه ، با سابقه ای ۳۰۰ هزار ساله ، به منزله موزاییکی از تمدن ها و فرهنگ های گوناگون است.
  می توان در پشت هر درب و یا در اطراف هر گوشه ای از استانبول با میراث و آثار تاریخی هزاران ساله آن روبرو شد. اگربا توری دور استانبول بروید و یا به بازدید از هر یک از ۳۹ بخش آن بپردازید ، در هر لحظه با شگفتی های مختلف تاریخی و طبیعی آن روبرو خواهید شد.
  می توانید تور استانبول خود را از بازار بزرگ آغاز کنید که شما را با محیط روشن و دلپذیر خود مسحور می کند، در حالی که احساس آرامش و امنیت، شما را در مسجد ایا صوفیه محکم در بغل می گیرد. تور مروارید تنگه بسفر، اورتاکوی ، لذت تماشای امتداد ساحل آبی عمیق را در اختیارتان می گذارید.
  با وجود دریای سیاه در شمال، دریای مرمره در جنوب و تنگه استانبول که با شکوه تمام خود از میان شهرمی گذرد، اوقاتی فوق العاده را در استانبول تجربه کرده و شاهد ترکیبی منحصر به فرد از آب و هوای مدیترانه ای و دریای سیاه خواهید بود. ممکن است با آب و هوای گرم و مرطوبی در تابستان و هوای سرد و برفی در زمستان روبرو شوید.
  به هنگام تماشای مرغان دریایی در امنیو زمانی که برآمدن خورشید شهر را روشن می کند ، قایق های لنگر انداخته را می بینید که به آرامی در نوسان هستند گویی که به شما خوش آمد می گویند. گذشته از این نمی توانید در برابر عطر و بوی تازه شهر هنگامی که اولین انوار روشنایی ماهی های اطراف حوزه ماهیگیری را روشن می کند، مقاومت کنید.
  خورشید در حال غروب، هر شب شهر را به مانند یک نقاشی چراغانی می کند. سایه های شمع گونه مساجد از شبه جزیره تاریخی برافراشته اند تا به شهر خوش آمد گویند در حالی که خورشید و ماه به هم ادای احترام می کنند زمانی که روز به شب تبدیل می شود. درست در این لحظه است که احساس سلطانی در گهواره تمدن ها را خواهید داشت.
  این شهر منحصر به فرد که دو قاره را به هم متصل میکند ، جایگاه دیدارمردمانی از کشورهای مختلف و شاهد ادغام فرهنگ های مختلف بطور هماهنگ است ، که احساسات کاملا متفاوتی را در شما بیدار می کند.  در استانبول موارد فعالیت های بسیاری برای تجربه و کار گروهی وجود دارد. آیا شما آماده کشف این شهر جادویی هستید؟
  تور استانبول را با آژانس هواپیمایی ما تجربه کنید.
  << تور خارجی >>

 4. #4
  استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خود را به خوبی به نمایش گذاشته است، شهری هیجان انگیز که چیزهای زیادی برای ارائه به مسافران سراسر جهان دارد. این شهر در دوران نوسنگی یافت شده است، استانبول امروز یک شهر مدرن است که از طریق مساجد آن، قصرهای سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازار باستانی به عنوان میراث تاریخی باقی مانده است. این شهر تاریخی میان شرق و غرب، بزرگ ترین شهر ترکیه است.

  1. برج گالاتا
  این برج با ارتفاع 67 متر(219 فوت)، در طول افق استانبول، دید وسیعی از شهرهای قدیمی و اطراف آن را ارائه می دهد. این برج سنگی قرون وسطی، شناخته شده به عنوان برج مسیح، در سال ساخت خود یعنی 1348بلندترین ساختمان در استانبول بود، هنوز هم پابرجاست. این برج در طول قرن ها تغییر یافته، در یک زمان به عنوان برجی برای مشاهده نقاط آتش سوزی استفاده می شده است. امروز، بالای آن کافه، رستوران و باشگاه شبانه قرار دارند که دسترسی به آنها توسط آسانسور در ساختمان نه طبقه صورت می گیرد، که در آن می توان از مناظر خیره کننده لذت برد.
  2. موزه باستان شناسی استانبول
  یکی از موزه های مهم در ترکیه، موزه باستان شناسی استانبول است که در واقع سه موزه است: موزه باستان شناسی، موزه شرق باستان و موزه کاشی کیوسک. سه موزه مجموعا حاوی بیش از 1 میلیون اشیاء از تمدن ها در سراسر جهان هستند. در سال 1891 تاسیس شده، و اولین موزه در ترکیه بوده، و درکاخ توپکاپی واقع است. قدمت کاشی کیوسک به 1472 برمی گردد. موزه شامل هزاران اثر با ارزش، از جمله تابوت اسکندر کبیر است.
  3. کلیسای چوره
  کلیسای چوره ممکن است کمی دور از مسیرهای توریستی باشد، اما بازدید کنندگان می گویند که هنر بیزانس ارزش رفتن به آن جا را دارد. موزاییک باشکوه و نقاشی های دیواری زندگی عیسی مسیح و مادرش مریم مقدس را به تصویر کشیده اند.این کلیسای شناخته شده تحت عنوان کلیسای نجات دهنده مقدس در چوره، به عنوان یکی از زیباترین آثار بازمانده از معماری بیزانسی توصیف شده است. قدمت آن به روزهای کنستانتین برمی گردد، چوره در سال های اولیه آن یک صومعه بود. چند قرن بعد، به یک مسجد تبدیل شد و در سال 1948، به موزه تبدیل شده است.
  4. کلیسای آب انبار
  کلیسای آب انبار استانبول را از قرن ششم قابل سکونت ساخته است زمانی که دستور ساخت آن توسط امپراطور روم ژوستین اول صادر شد. بازدید مسافران در مورد فن آوری رومیان باستان برای ساخت این شگفتی معماری که در دوره خود بسیار پیشرفته بوده مورد استفاده قرار گرفته است. مخازن زیرزمینی، تنها چند قدم دور از مسجد کبود، در محل قصر سلطنتی است که در قرن سوم ساخته شده بود و به عنوان کاخ سونکن ، آب انبار می تواند به میزان 8/2 میلیون فوت مکعب آب در خود نگه دارد. آب انبار یکی از مکان هایی است که در فیلم جیمز باند با نام، از روسیه با عشق، فیلم برداری شده در سال 1963 مورد استفاده قرار گرفته است.
  5. کاخ دلماباغچه
  این کاخ لوکس، با شکوه و زیبا تنها برخی از صفات برای توصیف در مقایسه با کاخ ورسای است. در قرن 19 با استفاده از 14 تن برگ طلا ساخته شده است، کاخ پر زرق و برق ترکیه ترکیبی از معماری سنتی عثمانی با سبک های اروپایی نئوکلاسیک، سبک باروک و روکوکو است. محل سلطنت شش سلطان در سال های 1856 تا 1924 ، و هم چنین محل نگه داری بزرگ ترین لوستر کریستال غیرمتعارف در جهان است، که هدیه ای از ملکه ویکتوریا بود. نمای کاخ دلماباغچه خیره کننده است و در امتداد خط ساحلی بسفر ساخته شده است.
  6. مسجد سلیمانیه
  بازدید کنندگان مسجد سلیمانیه می گویند زیبایی و آرامش این محل به آن ها حس الهام بخش معنویت می دهد. این مسجد واقع بر روی تپه سوم استانبول میباشد، دستور ساخت مسجد در 1550 توسط سلطان سلیمان صادر شد. این مسجد با شکوه، ترکیبی از بهترین معماری اسلامی و بیزانسی است. این مسجد در طول سال ها به شدت آسیب دیده بود، از جمله در طول جنگ جهانی اول زمانی که آتش سوزی آغاز شد در حالی که باغ ها به عنوان انبار سلاح مورد استفاده قرار گرفتند که در اواسط قرن بیستم دوباره بازسازی شد. این مسجد چهار مناره مشخصه دارد که هنگامی که ساخته شد، مرتفع ترین گنبد در امپراطوری عثمانی بود.
  7. بازار بزرگ
  مسافرانی که به خرید علاقه دارند نباید بازدید از بازار بزرگ با 5000 مغازه را از دست بدهند، که یکی از بزرگترین بازارهای سرپوشیده در جهان است. بیش از یک چهارم میلیون بازدید کننده در روز در این مکان حضور دارند، بازار شامل مواردی از جمله جواهرات، فرش، ادویه*جات، ترشی*جات، عتیقه*جات و سرامیک رنگ آمیزی شده با دست است. قدمت بازار به 1461باز می گردد و امروزه نیز محل دو مسجد، چهار چشمه، دو حمام و یا حمام بخار، و شبستان جواهیر است، که در آن از کمیاب ترین و با ارزش ترین آیتم های سنتی یافت شده است. اینجا جایی است که خریداران دنبال سکه های قدیمی، طلا و جواهر، سنگ-های قیمتی، اسلحه منبت کاری و مبلمان عتیقه هستند.
  8. کاخ توپکاپی
  کاخ توپکاپی یکی از جاذبه های استانبول است که ترکیبی از تاریخ و مناظر خیره کننده است. این کاخ در تاریخ امپراطوری عثمانی احداث شده که توسط پنج کیلومتر (1/3 مایل) دیوار سنگی با 27 برج احاطه شده است. قدمت توپکاپی به قرن 15 برمی گردد، و بر روی یک تپه مشرف به دریای مرمره، بسفر و شاخ طلایی واقع شده است. در یک زمان این مکان، محل اقامت رسمی سلطنتی سلطان امپراطوری عثمانی و مسند دولت ترکیه بود، اما در حال حاضر به عنوان یک موزه و بزرگ ترین و قدیمی ترین کاخ در جهان است. بازدید کنندگان می توانند یک نگاه اجمالی به مکان های حرمسرا از جمله: جاییکه دولت در آن کار کرده است، مجموعه ای از سلاح های قدیمی استفاده شده توسط سلطان، آشپزخانه کاخ با مجموعه ظروف بزرگ، و وزارت خزانه داری با کلکسیون جواهرات و ساعت بیندازند.
  9. مسجد کبود
  مسجد کبود، در اوایل قرن 17 ساخته شده ، و امروزه همچنان محل عبادت باقی مانده است. به این معنی که بازدیدکنندگان نیاز به زمان بازدید دارند، زیرا مسجد در طول روز پنج بار برای ادای نماز روزانه مسلمانان به روی گردشگران بسته است. تمامی بازدید کنندگان باید کفشهای خود را درآورند و زنان باید موهای خود را بپوشانند. این هزینه کمی برای دیدن گنجینه های بی قیمتی شامل 20000 کاشی و سرامیک در طرح های مختلف گل لاله و 200 پنجره شیشه ای رنگ آمیزی شده، با طرح های پیچیده است که می توانند بپردازند. این مسجد، ساخته شده توسط سلطان احمد، نام خود را از کاشی های آبی در گنبد و سطوح بالاتر فضای داخلی گرفته است.
  10. مسجد ایاصوفیه
  مسجد ایاصوفیه سابقا خانه عبادت بود که در طول قرون به مذاهب مختلف خدمت کرده است. به عنوان یک کلیسای یونانی ارتودوکس شرقی است که در زمان آغاز ساخت یعنی سال 537 خانه اسقف قسطنطنیه بود. برای تقریبا شش دهه در قرن دوازدهم یک کلیسای کاتولیک بود. در سال 1453به مسجد تبدیل شد، و تا سال 1931 که بسته شد مسجد باقی مانده بود. زمانی که آن را بسته بود. این مسجد در سال 1935 به عنوان یک موزه بازگشایی شد. در یک زمان، بزرگ*ترین کلیسای جامع در جهان، و الهام بخش مساجد دیگر، از جمله مسجد کبود، و همینطور مثال خوبی از معماری روم شرقی بود. این مسجد به علت موزاییک هایش که صحنه های مختلف مذهبی را به تصویر میکشد مشهور است.
  << تور خارجی >>

 5. #5

  تور آنتالیا

  آنتالیا (به ترکی: Antalya) نام مرکز استان آنتالیا و از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه است. این شهر که به عنوان مرکز گردشگری و تفریحی در ترکیه محسوب می*گردد دارای جاذبه*های فراوان می*باشد. در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه*ها خود نمائی می*کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه قلعه*ایچی (درون قلعه) قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه*های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می*کند.

  در ۲۰۱۰ جمعیت این شهر ۱،۰۰۱،۳۱۸ نفر برآورد شده*که از این جمعیت ۵۰۲۴۹۱ نفر را مرد و ۸۲۷۴۹۸ را زنان تشکیل می*دهد.


  آب و هوای این شهر به طور کلی مدیترانه*ای بوده که در فصل تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و بارانی می*باشد. به عبارت دیگر در فصل زمستان امواج هوای گرم از سوی دریا به طرف ساحل در چرخش بوده و مانع از برودت و سرمای زیاد می*گردد. میانگین دما در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه*است. در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می*باشد. و از نظر هواشناسی تا اکنون برف و یخبدان در این شهر بندرت دیده شده*است. بطور متوسط رطوبت سالانه در این منطقه ۶۴٪ است. آنتالیا منطقه*ای ساحلی می*باشد که دارای تابستان*های گرم و طولانی بوده و حتی نوشته اذعان شده که در زمستان در ماههای ژانویه و دسامبر بارندگی بسیار نادر بوده و باران*های سیل آسا بیشتر در فصل پاییز دیده شده*است. بطور متوسط در سال ۳۰۰ روز آفتابی و ۴۰ تا ۵۰ روز بارانی بوده و میانگین دمای سالیانه حدود ۱۸٫۷ درجه سانتیگراد است.

  << تور خارجی >>

 6. #6

  تور استانبول

  تور استانبول

  آژانس های مسافرتی فعال ، می توانند تور استانبول خود را در این بخش قرار دهند

  قیمت ، تاریخ حرکت ، تاریخ برگشت ، هتل یا محل اقامت ، و توضیحات مورد نیاز + تلفن برای ثبت نام
  (درج هرگونه لینک سایت یا اشاره به سایت خاصی ممنوع است)

  برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: istanbul.jpg
مشاهده: 1187
حجم: 41.0 کیلو بایت
  تور استانبول

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •